Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
19.04-04.05.2014 - Bałkany lub Rumunia
Autor Wiadomość
Jaga 

Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:15 pm   19.04-04.05.2014 - Bałkany lub Rumunia

Witaj,

Pod koniec kwietnia (wykorzystując Święta Wielkanocne i długi weekend majowy) mam zamiar wybrać się na Bałkany lub do Rumunii. Gdzie dokładnie - do ustalenia, planu jeszcze nie mam, bo uzależniam go również od preferencji drugiej osoby.

Krótko o tym jak widzę wyjazd:
Planuję powłóczyć się po wioskach, zobaczyć jak żyją ludzie, połazić po górach, poczuć klimat rejonu, w którym będziemy. Zdecydowanie uciekam z wielkich miast i wszelkich zatłoczonych miejsc. Preferuję odpoczynek w ruchu, leżenie cały dzień na plaży nie jest dla mnie.
Do celu docieramy samolotem/samochodem/autostopem... byle w miarę niskobudżetowo. Później poruszamy się autostopem (to moim zdaniem najlepszy sposób poznawania kraju) lub miejscowymi środkami komunikacji. No i oczywiście pieszo przez góry ;)
Noclegi albo u miejscowej ludności albo pod namiotem.

Szukam osoby, która podróżuje w podobny sposób i nie będzie narzekała na niedogodności, rozsądnej, odpowiedzialnej, najchętniej w podobnym wieku (30-40 l) i z okolic Krakowa żeby można było wcześniej się spotkać i obgadać szczegóły (zdecydowanie wolę się spotkać niż ustalać coś tylko mailowo).
Ja trochę już podróżowałam w taki sposób, chodzę również po górach. Szukam kogoś komu nie będę musiała mówić co zabrać do plecaka i jak się przygotować na taki wyjazd :)

Zainteresowanych zapraszam do skontaktowania się ze mną :)

Odpowiedz do tematu