forum.bezdroza.pl

Poszukiwany towarzysz podróży - Do Norwegii latem 2005

vicar - Czw Wrz 02, 2004 10:34 am
Temat postu: Do Norwegii latem 2005
Spędzę około 6 tygodni w jednym z najciekawszych krajobrazowo i krajoznawczo regionów Norwegii. Główne zajęcia to conoeing, podglądanie przyrody /ptaki/, hiking, wędkarstwo i kontemplowanie natury w dziewiczym zakątku.
Piszę na tematy krajoznawcze i kulinarne.
Szukam towarzystwa dziewczyny ceniącej sobie taki sposób spędzania wolnego czasu. Dobrze gdyby też coś tworzyła literacko, troszkę znała angielski i umiała pomóc upichcic coś polskiego, choć jedzenie mamy gratis, tak samo jak spanie.
Towarzyszkę podróży zabieram gratis na cały pobyt.
Palę niestety i lubię dobre wino.

Anonymous - Wto Gru 14, 2004 8:30 pm
Temat postu: hmm..brzmi interesująco
cześć! to naprawde kusząca propozycja i jestem ciekawa czy nadal aktualna?jeżeli tak to bardzo prosze o kontakt podaje e-mail jodie@buziaczek.pl . Nie wiem czy spełniam twoje oczekiwania ale z pewnością Ty mozesz spełnić moje marzenia związane z poznawaniem świata i jego uroków.Czekam z niecierpliwością i nadzieją na kontakt :)
Anonymous - Pon Mar 28, 2005 12:35 am
Temat postu: Re: Do Norwegii latem 2005
Nie sądzę aby twoje ogłoszenie było nadal aktualne, ale próbowac zawsze można :) Myślę, że spełniam ogólnie warunki przez ciebie postawione :) Jakbys chciał mnie bliżej poznac to kontakt ze mna: chuky1@wp.pl, nr gg 7481099.