forum.bezdroza.pl

Pytania do moderatorów - O moderatorach

iudex - Pon Lis 30, 2009 9:59 pm

Parę dni nie zaglądałem na forum i wygląda na to ,że ominęła mnie jsiakaś mała wojenka ( północ - południe ) i powstanie listopadowe ( frakcji Girls Power ) także mni ominęło.

Jakby co , to dolewam oliwy do ognia - Galicja górą ! ;) )

pozdrowaśki

Iudex

natalia.tomasiak - Pon Lis 30, 2009 11:02 pm

No no no !!! my tu już wystopowałyśmy, ale jak są "dolewacze" oliwy to czas wznowić pojedynek !!! :P Czy północ podejmuje wyzwanie ? :D
Marta_Antonina - Wto Gru 01, 2009 10:37 am

eeeeeeeeee a mi się nie chce :p
natalia.tomasiak - Wto Gru 01, 2009 2:44 pm

no dobra to teraz energię pożytkujemy na wymyślenie loga :D

jejku jaka ja ugodowa jestem ... aż siebie nie poznaje :P

Marta_Antonina - Śro Gru 02, 2009 4:45 pm

Natalio, zmieniasz sie zmieniasz ;) hehe ;) mamy na CIebie zły wpływ widać. Łagodniejesz ;)
natalia.tomasiak - Czw Gru 03, 2009 1:25 pm

Łagodnieje ??? :D ... podpowiedź > ktoś tu kiedyś wspominał o uśpieniu czujności przeciwnika :P

I co Ty na to?

Marta_Antonina - Czw Gru 03, 2009 5:55 pm

a Ty cwana bestio! ;) a już myślałam, że jesteś taka milutka ;) ach... dałam się nabrać ;)
ale wiesz, to usypianie nie działa tak, że się ciągle o tym przypomina ;)

a ja jednak myślę, że to tylko pozory. a prawdziwa Natalka to jest "do rany przyłóż" :)

natalia.tomasiak - Czw Gru 03, 2009 11:10 pm

Marta !!! Ja jestem okropna, wredna i w ogóle lepiej ze mną nie rozmawiać bo wzrokiem zabijam :P Myślę, że wiesz coś na ten temat i nie jesteś gorsza ode mnie :D W końcu girl power maja takie same charakterki ;)

Chociaż z drugiej strony nie wiem czy Ty taka Girl Power jesteś bo nie zaznaczyłaś 6/15 :cool:

natalia.tomasiak - Czw Gru 03, 2009 11:11 pm

A tak poza tym to zwracam się z uprzejmą prośba o aktywność innych !!! dziewczyny co z Wami ??? Na mężczyzn to ja tam nie liczę bo oni od początku nie wyrażali chęci na posty w tym temacie, ale co sie z Wami dzieje to nie wiem ;(
Marta_Antonina - Pią Gru 04, 2009 9:31 am

no dobra, prawda jest taka, że obie mamy złośliwe usposobienia ;) ale Ty jesteś gorsza, bo ja nie zaznaczyłam wczoraj 6/15 więc nie osiągnełam jeszcze aż takiego stopnia wtajemniczenia ;) Ale spokojnie, to kwestia czasu ;) za kilka miesiecy będę zaznaczać nawet takie ustawienia w panelu, których tam nie istnieją. HA! ;)
Marta_Antonina - Pon Gru 07, 2009 6:47 pm

oj coś tutaj nic sie nie dzieje....
natalia.tomasiak - Wto Gru 08, 2009 8:06 am

Marta bo zaczynam się obawiać o Ciebie !!! Jak zaczniesz zaznaczać rzeczy, których nie ma w panelu moderacji to będę musiała Cie zwolnić :P i odciąc dostęp do moderacji :P Ty chyba naprawdę jesteś GIRL POWER i masz za dużo tego power :lol:

ps. chyba nikt z nami woli nie zadzierać i dlatego nic nie chcą pisać :roll:

KuKsU - Wto Gru 08, 2009 11:55 am

Melduję uprzejmie swoj powrót do świata żywych i mających dostęp do sieci ;-)
Trochę ponad tydzień mnie nie bylo, a tu takie zmiany! Dziewczyny pozwólcie poczytać, zastanowić się i już będę pisać.

Natalko, już nie jesteś sama - wróciłam sa sa sa.
Marta, mój charakterek jak na girl power przystało podbija charakterki Małopolski!

iudex - Wto Gru 08, 2009 12:23 pm

rozumiem ,że temat zrobil się wyłąznie żeński i brzydsza połowa ludzkości nie ma co tu szukać ??
KuKsU - Wto Gru 08, 2009 12:47 pm

eeeeeeeeeee no coś Ty

To była kategoria Girl Power.
Mężczyzna jest zawsze MILE WIDZIANY, a więc pisz tutaj jak najwięcej ;-) Ponadto "mieszane" charakterki mogą się ładnie tutaj rozwijać. BTW jakie jest Twoje usposobienie?

natalia.tomasiak - Wto Gru 08, 2009 2:24 pm

Ależ mężczyźni jak najbardziej są tu mile widziani i potrzebni!!! My tylko tak podkreślamy żeńską część zeby Was zmobilizować do walki :D więc walczcie o swoje :) My jesteśmy Girl Power, a Wy musicie udowodnić, że jesteście Man Power :cool:

KuKsu miło, że wróciłaś bo już zaczełam się obawiać, że smok wawelski Cię zjadł :D ( mnie ostatnio gonił jak byłam nad Wisłą ale uciekłam, stąd też takie moje przypuszczenia ;) )

rysio13 - Wto Gru 08, 2009 2:35 pm
Temat postu: ależ to ja !!
...to ja byłem ostatnio nad Wisłą i przechadzałem się bulwarami bulwersując piękną część spacerujących i zmuszając ją z oczywistych powodów do ucieczki :)
Marta_Antonina - Wto Gru 08, 2009 7:01 pm

no w KOŃCU!!!
Myślałam, że się nie doczekamy aż E-p mężczyźni znowu się wypowiedzą na forum ;)
witamy w gronie girl power ;) możecie robić za nasze "rodzynki" - tak dla ozdoby :P

Marta_Antonina - Wto Gru 08, 2009 7:02 pm

Rysio -> a Ty grasujesz tylko nad Wisłą? I czy tylko gdzieś na południu czy też u jej ujścia? :P
natalia.tomasiak - Wto Gru 08, 2009 9:33 pm

Ryszardzie !!! Teraz to powinnam się obrazić !!! Jak mogłeś :???: Jestem zbulwersowana, że to Ty !!! chociaż z drugiej strony dobrze, że się przyznałeś to już wiem dokładnie jak wyglądasz ... Marta a Ciebie jakby smok gonił to nie uciekaj bo jak już wiesz, to będzie poprostu Rysio13 :cool: