Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Znalezionych wyników: 51
forum.bezdroza.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Śro Kwi 06, 2011 6:44 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Islandia - nie tylko Eyjafjallajökull

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Będzie to spotkanie z Kubą Sochackim, studentem UEK i wiceprezesem Wagabundy, z zamiłowania rowerzystą i podróżnikiem.

„Islandia to mały kraj, który zadziwiająco często trafia na czołówki gazet na całym świecie. A to wybuchnie wulkan uziemiając całą Europę, a to zbankrutuje gospodarka. Kraj, w którym stolicą rządzi komik, owiec jest czterokrotnie więcej niż ludzi, i który mimo braku sił zbrojnych wygrał trzy wojny z Wielką Brytanią.

To kraj kontrastów. Na jego powierzchni spoczywa największy lodowiec Europy, a pod powierzchnią lodu kilka wulkanów tylko czeka aby dostarczyć nowych atrakcji turystycznych. Bo Islandczycy wiedzą jak zarobić nawet na wybuchu wulkanu.”

„Na Islandii spędziłem 8 miesięcy. W tym czasie studiowałem, pracowałem i podróżowałem. Załapałem się na dwie erupcje wulkanów, zorze polarne, 20 godzinne noce i 24 godzinne dni. Prezentację podzielę na dwie części. W pierwszej opowiem o życiu codziennym, Islandii samej w sobie, jej mieszkańcach, ciekawostkach, zgniłym rekinie i co ciekawszych atrakcjach turystycznych. Powiem także jakie to uczucie, gdy można pójść na spacer i podejść na kilkadziesiąt metrów do aktywnego wulkanu. W części drugiej skupię się na 300 kilometrowym trekkingu na który wybrałem się pod koniec mojego pobytu na wyspie.
Będą pustynie, lodowce, jedzenie kuskusu przez 20 dni z rzędu i jeszcze trochę pustyń.”


Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 12.04.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 11:42 am   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
"Bałkany - teren nieuczesany"

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa ponownie w region bałkański. Naszymi gośćmi będą wielokrotni prelegenci podczas wtorkowych slajdowisk, Barbara i Andrzej Pasławscy.


Tym razem będzie to niezwykła relacja z wielu podróży odbytych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Bajkowe krajobrazy, nieznane tereny i charakterystyczne miejsca, a także obrazy z wojny bałkańskiej, oraz zmiany, jakie tam zaszły przez ostatnie lata - to wszystko i jeszcze więcej, by przybliżyć Wam ten region Europy i zachęcić do jego odkrywania.

Slajdowisko będzie jednocześnie wstępem do konferencji "Bałkany 15 lat po wojnie". Konferencja będzie okazją nie tylko do wspomnienia o wojnie z ubiegłej dekady i zrozumienia jej przyczyn. Jest to także odpowiedni czas na podsumowanie zmian, jakie zaszły w Chorwacji, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie od zakończenia działań zbrojnych i zaprezentowanie tego, co kraje te mają do zaoferowania zarówno w sferze gospodarczej jak i kulturowej. Celem konferencji jest pokazanie, że Bałkany to kwitnący region, którego nie należy wciąż kojarzyć z wojną i przemocą, a z otwartością i chęcią współpracy. Pomogą nam w tym znakomici goście, m.in. ambasadorowie Chorwacji, Serbii oraz Bośnii i Chercegowiny oraz żołnierze i dowódcy biorący udział w misjach ONZ i NATO w tamtym rejonie.

więcej informacji na stronie: http://balkany15latpowojnie.blogspot.com/

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 5.04.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pią Mar 11, 2011 3:07 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
„Na dachu Afryki Północnej”
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich na spotkanie z Piotrkiem Boryło i Przemkiem Tymczyszynem uczestnikami wyprawy w Atlas Wysoki, podczas której udało się zdobyć sześć czterotysięcznych szczytów.

Będzie to opowieść o Maroku – kraju niesamowicie różnorodnym kulturowo, społecznie i geograficznie. Historia o górskich zmaganiach i szukaniu monopolowego w Marrakeszu. A także o polskim franciszkaninie, targach z Berberami, tajskim pokerze, ślimakach, noclegu na Placu de la Concorde w Paryżu oraz nieobecnym maszyniście.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 15.03.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Czw Sty 20, 2011 3:20 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
”Miejscówka w MONTENEGRO”

„... I znów poszedł biedaczysko
po szerokim szukać świecie
tego co jest bardzo blisko ...
... miejsca na spokojną, letnią labę”


Państwo, w którym, jako pierwszym, nie będącym członkiem Unii Europejskiej, przyjęto walutę Euro. Kraj, który z powodzeniem może być wakacyjną alternatywą dla miłośników Adriatyku, ciepła i bałkańskiej gościnności. Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza na spotkanie z Andrzejem Pasławskim, który wielokrotnie odkrywał rejon bałkański.


Montenegro - ta tajemniczo brzmiąca kraina, to nic innego, jak powstała po rozpadzie dawnej Jugosławii Czarnogóra, do niedawna będąca we wspólnocie z Serbią. Od 2006 roku samodzielne państwo. Jak każdy bałkański kraj – nie pozbawiony kontrastów i kontrowersyjnych opinii. Czy warto go zwiedzić, pozostać tam chwilę, a może wrócić?
Tam spotkamy adriatycki fiord, kilka pięknych kanionów, czarowne góry, bezdroża,
gościnnych górali... a dla miłośników plastiku-fantastiku też coś będzie.
Postaramy się przekonać Was, że warto. Postaramy się zapoznać Widzów z wybrzeżem, górami, kanionami i klimatem Czarnogóry.


Barbara i Andrzej Pasławscy – odkrywają Bałkany już od 9 lat łącząc pasję podróżowania z fotografią. Autorskie relacje z podróży bałkańskich pojawiały się w różnych czasopismach, a sam pokaz został wyróżniony na Festiwalu Podróżników „Trzy Żywioły” zajmując II miejsce oraz na Jesiennym Zlocie Miłośników Podróży w Tyrawie Solnej zajmując miejsce III.

Więcej informacji o podróżach Państwa Pasławskich znaleźć można na stronie www.fotolandia4x4.com

Spotkanie odbędzie się o godz. 19 we wtorek 25.01.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pon Sty 17, 2011 5:45 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Mustang - tybetańskie królestwo za Annapurną (Nepal Północny)


Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza serdecznie na podróż do Nepalu Północnego, w którą zabierze nas wielokrotny prelegent wtorkowych slajdowisk – Marek Kalmus.

Mustang, czyli dawne tybetańskie królestwo Lo za masywem Annapurny zostało podbite przez Gurkhów w połowie XVIII i włączone do Nepalu. W dalszym ciągu region ten ma pewną autonomię, a król Jigme Palbar Basta cieszy się autorytetem. Przez długi czas był całkowicie zamknięty dla turystyki. Mimo otwarcia w 1992 r. dalej nie ma tu zbyt wielu turystów ze względu na wysokie opłaty trekkingowe oraz odległość miejsca. Do średniowiecznej stolicy Lo Manthang, niewielkiego miasteczka otoczonego potężnymi obronnymi murami dociera się pieszo starożytnym szlakiem karawanowym łączącym Tybet z Nepalem i Indiami prowadzącym kanionem potężnej Kali Gandaki i przez czterotysięczne przełęcze.

W wioskach zachowały sie stare klasztory buddyjskie (najstarszy pochodzi z VIII w.). W potężnych nadrzecznych klifach w pobliżu wiosek przed wiekami mieszkańcy wykuli tysiące jaskiń w których dawniej mieszkali, a w niektórych, pełniących funkcję kaplic i pustelni medytacyjnych zachowały się wspaniałe malowidła i czorteny oraz posągi z XIII i XIV w.
Krajobrazy Mustangu zapierają dech w piersiach: potężne kaniony o pionowych ścianach porozmywanych w fantazyjne "organy", niezwykłe bogactwo kolorów skał, a nad tym potężne szczyty Himalajów pokryte lodowcami lśniącymi na tle granatowego nieba.
Mustang to jedna z najpiękniejszych najbardziej niezwykłych krain Nepalu i Tybetu.


Marek Kalmus - podróżuje po Azji od ponad 30 lat - w czasie 35 podróży spędził tam łącznie ponad 4 lata. Tybetolog i badacz kultur himalajskich, a niezależnie od tego geolog, filozof i dr religioznawstwa. Wykłada na studiach Dalekiego Wschodu UJ. Od ponad 20 lat organizuje kursy medycyny chińskiej. Organizuje autorskie wyjazdy w Himalaje, do Indii, Nepalu, Tybetu i Bhutanu. Autor m.in. takich książek jak: "Tybet. Legenda i rzeczywistość", "Tybet. Wyprawy marzeń", "Chiny, kuchnia... tajemnice medycyny".

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 18.01.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pon Sty 10, 2011 4:54 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Bartek Koczenasz - "Jeden uśmiech... 74 autostopy do Andaluzji"

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza serdecznie na pierwsze w Nowym Roku slajdowisko. Tym razem naszym gościem będzie Bartek Koczenasz, który zaprezentuje nam zdjęcia ze swojej autostopowej wyprawy do Andaluzji w Hiszpanii i Algarve w Portugalii.

Jeden uśmiech... 74 autostopy z Krakowa do Algarve w poszukiwaniu uśmiechniętych ludzi.
To wyjazd będący kolejną częścią Smiley Planet - podróżniczego projektu o uśmiechu:
“...Przekonałem się, że są miejsca na południu Europy, gdzie ludzie się wcale tak często nie uśmiechają, jakbyśmy się tego spodziewali. Widziałem miejsca gdzie uśmiechnięci ludzie żyją w tipich i jurtach, w zakątkach gór Sierra Nevada. Sprawdziłem, że flamenco przenosi ludność Andaluzji w inny świat i że Generał Franco odebrał pewnym Hiszpanom uśmiech z twarzy. Po raz kolejny przekonałem się, że uśmiech to nie tylko coś na naszej twarzy, ale także moc w nas i każdy może poczynić coś, aby go z siebie wydobyć.”


Bartek Koczenasz:
„Są takie miejsca... gdzie ludziom uśmiechanie się przychodzi wyjątkowo łatwo, gdzie myśli są radosne, dni harmonijne i piękne. Z uśmiechem na twarzy i aparatem w ręce wyruszam w te miejsca, odwiedzam ich mieszkańców, chłonę ich miłość, tryb dnia, wolność i radość.”
Ten radosny człowiek to działacz na rzecz uśmiechu w Polsce. Jest kreatywnym fotografem, radosnym studentem filozofii, twórcą podróżniczego projektu Smiley Planet (Uśmiechnięta Planeta) i organizatorem Pierwszego Światowego Dnia Uśmiechu w Krakowie. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje, tworzy i prowadzi zajęcia z Jogi Śmiechu.

Sponsorzy, patroni projektu i wyjazdu:
SJO Lingualand, Fundacja Bratniak, 101 Studio, onet.pl, Scal_art, ImprezyPodróżnicze.pl, Instytut Badań nad Cywilizacjami, Travel Chanel

www.bartsmiles.com portfolio
www.smileyplanet.org strona projektu

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 11.01.11 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Śro Gru 08, 2010 10:32 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
"American Dream?" - podróż przez Wschodnie Wybrzeże USA

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza serdecznie na spotkanie z Michałem Majem, studentem, grafikiem i podróżnikiem , który latem 2010 odbył podróż do USA i w trakcie ponad 3 miesięcznego pobytu starał się dowiedzieć jak naprawdę wygląda dzisiejsza Ameryka, jak żyją jej mieszkańcy wymieszani w jednym, wielkim, kulturowym tyglu i co USA ma do zaoferowania poza Statuą Wolności i hamburgerami.

"Stany mają coś w sobie. Coś co przyciąga ludzi, coś co sprawia, że wielu marzy o tym, aby się tam osiedlić. Jaka jest Ameryka naprawdę? Czy wizja „American dream” nadal istnieje? To nie będzie zwykłe slajdowisko. To będzie podróż przez wschodnie wybrzeże USA, od Bostonu przez Nowy Jork, Waszyngton - na Key West na samym końcu Florydy. Podróż autobusami, pociągami, samochodem. Wspólnie będziemy się denerwować amerykańskim podejściem do życia, wspólnie będziemy błądzić i szukać właściwej drogi. Podejmiesz wyzwanie i przyjdziesz na spotkanie?"

Michał Maj - człowiek mający za dużo zainteresowań. Trenuje parkour, nurkuje, zajmuje się fotografią, jeździ na nartach, żegluje, i dla kontrastu je dużo słodyczy i spędza masę czasu przy komputerze. Uwielbia podróże. Był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski i przejechał całe wschodnie wybrzeże USA. Prowadzi blog o rozwoju osobistym zyciejestpiekne.eu. W wolnym czasie studiuje Stosunki Międzynarodowe.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 14.12.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Śro Gru 01, 2010 10:04 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Piotr Strzeżysz „Afryka Nowaka" - rowerem przez Sudan, Zimbabwe i RPA

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z Piotrem Strzeżyszem, jednym z uczestników projektu „Afryka Nowaka”, w którym uczestnicy pokonują trasę legendarnej już rowerowej podróży Kazimierza Nowaka poprzez Afrykę – z Północy na Południe i z powrotem, która odbyła się w latach 30-tych XX w. Piotr opowie nam przygody i podzieli się swoimi przeżyciami z etapu wiodącego przez Sudan, Zimbabwe, RPA, który odbył się latem 2010.

"Podczas pokazu zaprezentuję zdjęcia i krótki materiał filmowy z czwartego i dziewiątego etapu rowerowego projektu Afryka Nowaka. Podróż była fragmentem rozpoczętego w listopadzie ubiegłego roku przedsięwzięcia, realizowanego w celu popularyzacji postaci polskiego podróżnika Kazimierza Nowaka, który jako pierwszy na świecie przejechał rowerem Afrykę z północy na południe i z powrotem.

Kilkudziesięciu uczestników zamierza jak najwierniej powtórzyć trasę, jaką przebył Nowak, jadąc w formie "sztafety", pokonując ją w zmieniających się co miesiąc składach osobowych.

Opowiem o przygodach na trasie Wadi Halfa-Chartum, opiszę sudańskie przysmaki, takie jak surowa wątróbka z wielbłąda, wskażę dlaczego lepiej nie fotografować kobiet i jak wygląda sudański akademik. Będzie trochę o przygodach podczas nocnej przeprawy przez busz i odganianiu lwów rowerową trąbką, jeździe po torach kolejowych w poszukiwaniu śladów Nowaka, jedzeniu sadzy, za którą płaci się pulami, sklepach pełnych mydła, oleju i fasoli, o tańcach w kościele, ale przede wszystkim o spotkanych ludziach, o pracujących w Afryce Polakach, jak i o samych Afrykańczykach, o ich gościnności, pomocy i uśmiechu."
Piotr Strzeżysz - z wykształcenia archeolog, biblio¬te¬karz i anglista. Przejechał przez ponad trzy¬dzie¬ści kra¬jów na czte¬rech kon¬ty¬nen¬tach. Za swoje zimowe, rowerowe podróże przez Himalaje i Andy został dwu¬krot¬nie wyróż¬niony na prestiżowych „Kolosach”. W roku 2010 dwu¬krot¬nie wziął udział w podróż¬ni¬czym przed¬się¬wzię¬ciu „Afryka Nowaka”, jadąc przez Sudan, Zimbabwe i RPA.
Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 7.12.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Sob Lis 27, 2010 1:00 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Marcin Zieliński – „Kazachstan – rzeczywistość w kraju Borata”

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z Marcinem Zielińskim, który podzieli się z nami wrażeniami z podróży po Kazachstanie i pokaże jak bardzo różni się ten kraj od obrazu przedstawionego w filmie Borat.

Kiedy myślimy o Kazachstanie przychodzą nam zazwyczaj kadry zapadłych wiosek z filmu Borat. Ewentualnie mamy przed oczami stepowych „koczowników” mieszkających w jurtach. A tak naprawdę dzisiejszy Kazachstan to dynamicznie rozwijający się kraj Azji Centralnej, którego gospodarkę napędzają petrodolary.

Podczas swojego ponad dwu miesięcznego pobytu w Kazachstanie miałem okazje dość dokładnie poznać ten kraj. Dotarłem do wielu ciekawych miejsc, a także poznałem wielu interesujących ludzi, od których sporo dowiedziałem się na temat ich życia. Miałem także okazję uczestniczyć w spotkaniach Polskiego Centrum Kultury, gdzie w wielu rozmowach został mi przybliżony los Polaków żyjących w Kazachstanie. To, a także wiele innych kwestii chciałbym podczas swojego pokazu przybliżyć publiczności.

Marcin Zieliński - 22 lata, jest studentem Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z zamiłowania żeglarz, podróżnik, który już od małego dziecka ( kiedy robił to jeszcze z rodzicami) stara się zwiedzać zagraniczne kraje.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 30.11.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pią Lis 19, 2010 1:14 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Michał Lubina "Birma - kraj buddyjskiego socjalizmu"

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z Michałem Lubiną, który zrelacjonuje nam obecną sytuację w Birmie oraz zaprezentuje zdjęcia ze swojego wyjazdu do tego kraju.

"Po niedawnych wyborach parlamentarnych, uwolniona została Aung San Suu Kyi - najważniejsza opozycjonistka i "sumienie" Birmy. Czy wpłynie to demokratyzację życia codziennego w kraju, którego ustrojem jest dyktatura wojskowa?Jak... wygląda codzienne życie w jednym z najbardziej zamkniętych krajów świata, który od ponad 50 lat zastygł w "buddyjskim socjalizmie"?Jak podróżuje się przez kraj pełen kontrastów, buddyjskich mnichów, posterunków wojskowych i niesamowitych zabytków? O historii, kulturze i życiu w tym kraju opowie Michał Lubina, który podróżował po Birmie z dala od udeptanych szlaków we wrześniu 2010. "

Michał Lubina (Klub Laurazja) - jest doktorantem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, podróżnikiem z Klubu Laurazja oraz organizatorem wyjazdów do krajów Azji Południwo-Wschodniej.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 23.11.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pią Lis 12, 2010 7:17 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z Łukaszem Kurbielem, który zrelacjonuje nam swoją podróż po niesamowitych i egzotycznych zakątkach Azji Południowo - Wschodniej. Na wtorkowym slajdowisku przybliży nam najciekawsze miejsca Indonezji, Singapuru i Bangkoku - stolicy Tajlandii.

"Będzie to relacja z podróży po trzech jakże odmiennych miejscach w Azji Południowo-Wschodniej - Indonezji, Singapurze i Bangkoku.
Indonezja, kraj położony na 17,5 tys wysp zachwyca swoją różnorodnością przyrody oraz bogatą kulturą. W trakcie pokazu udamy się do starożytnych świątyń, wdrapiemy na szczyty ciągle aktywnych wulkanów, przemierzymy setki kilometrów pól i tarasów ryżowych, poleniuchujemy na bezludnych plażach i staniemy oko w oko z waranami.

Następnie przeniesiemy się do Singapuru, miasta które szokuje swoją czystością oraz zakazami na każdym kroku, a nowoczesne wieżowce wyrastają tu jak grzyby po deszczu.

Relacje zakończymy w Bangkoku, perle Azji, która 'nigdy nie kładzie się spać.' Miasto oferuje niezliczone świątynie oraz wyśmienite uliczne jedzenie."


Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 16.11.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).


Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny

TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pon Lis 08, 2010 2:14 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Dakar 2009 solo ride

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich Państwa na spotkanie z absolwentem Turystyki i Rekreacji AWF w Poznaniu, pilotem wycieczek i zapalonym cyklistą Arturem Lorencem, który cel swojej podróży – Dakar, osiągnął na rowerze.
„Pierwsza podróż rowerowa na przylądek Nordkapp w Norwegii w 2006 roku zakończyła się „nieuleczalną chorobą”. Od tamtej pory w mojej głowie zagnieździł się „chochlik”, który co jakiś czas kieruje moje myśli wysoko w obłoki, marzenia odziera z wszelkich granic i jeszcze próbuje mi wmawiać, że wystarczy chcieć, a one się spełnią… no i ma rację. Później był jeszcze trekking w Nepalu i podróż rowerowa z Polski do Dakaru.”


„Mając w perspektywie trzy miesiące pedałowania przez alpejskie przełęcze, Pireneje, spaloną słońcem Hiszpanię, Marokański Atlas, a na koniec setki kilometrów monotonnego, pustynnego krajobrazu wydawał mi się to szmat czasu. Dakar był abstrakcją majaczącą gdzieś na horyzoncie wyobraźni. Gdy na liczniku zaczęły wskakiwać pierwsze kilometry zostałem porwany przez nurt przygody, a czas przestał mieć znaczenie. Mozolne podjazdy w Alpach nie wiedzieć kiedy zostały daleko za mną, Hiszpania okazała się najgorętszym miejscem na trasie podróży, a Marokańska gościnność czasami odejmowała mi mowę. Wreszcie ta długo wyczekiwana Sahara... nie była wcale tak drapieżna, ale często kapryśna.”

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 09.11.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Śro Paź 06, 2010 9:08 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Grzegorz Petryszak – Zapomniane Zakaukazie

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” ma zaszczyt zaprosić wszystkich Państwa na slajdowisko otwierające tegoroczny cykl spotkań podróżniczych pt. „Świat bliższy niż sądzisz”. Pierwszym gościem w tym roku akademickim będzie wielokrotny prelegent podczas wtorkowych spotkań, Grzegorz Petryszak.

„Podobno, kiedy Bóg stwarzał świat, narody kłóciły się zacięcie, który kawałek zająć. Tylko Gruzini znudzeni czekaniem rozłożyli się wygodnie na mateczce ziemi i zaczęli wesoło biesiadować. Pan Bóg zmęczony 6 dnia wieczorem przechodząc obok zobaczył świętujących Gruzinów. Tak się rozczulił biesiadującymi, że powiedział: kiedy inni zawzięcie walczyli o najlepszy kawałek ziemi dla siebie wy zachowaliście spokój. Spodobaliście się mi. Został mi jeszcze mały kawałek ziemi, który miałem przeznaczyć dla siebie. Ale oddam go Wam.”

Grzegorz Petryszak, dziennikarz, autor przewodników, właściciel Klubu podróżników Gotramping (www.gotramping.pl) zaprasza na wizytę w tym doświadczonym przez los kraju.
Pojedziemy przez winne wzgórza na wschodzie Gruzji do jednego z najstarszych monastyrów - David Gareji. Wdrapiemy się na zbocza Kaukazu oraz wykąpiemy się w Morzu Czarnym. A przede wszystkim doświadczymy gościnności Gruzinów.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 12.10.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Polak z Koroną Himalajów - Road Tour z Piotrem Pustelnikiem
jarek_dz

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11428

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Sob Cze 26, 2010 4:48 pm   Temat: Polak z Koroną Himalajów - Road Tour z Piotrem Pustelnikiem
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza na cykl spotkań z Piotrem Pustelnikiem, trzecim Polakiem i dwudziestym człowiekiem na świecie, któremu udało się zdobyć Koronę Himalajów, czyli wszystkie czternaście najwyższych szczytów ziemi. Pasjonaci Himalaizmu i ekstremalnych wypraw będą mieli okazję spotkać się z Piotrem we Wrocławiu (29 czerwca), Warszawie (30 czerwca) i Krakowie (1 lipca) i poznać jego ponad pięcioletnie zmagania o koronę Himalajów – szczyt Annapurna (8091 m n.p.m). Szczyt, jeden z najbardziej niebezpiecznych, z którego spośród 100 zdobywców połowa nie wróciła.

Jak mówi Piotr: Chciałbym przedstawić swoje 6 lat zmagań z ostatnią górą do kompletu wszystkich czternastu Partnerów, epizody, atmosferę. Czas, który wytłoczył mocne piętno na mojej duszy i sercu. Czas, który zostawił mi cudowne z jednej strony i bolesne, z drugiej, wspomnienia.

Zapraszamy na spotkania (wstęp bezpłatny!!!)

Wrocław: Politechnika Wrocławska, sala 329 DKF – 29 czerwca, godzina 19.00
Warszawa: Kino Luna, ul Marszałkowska 28 - 30 czerwca 2010 r., godzina 19.00
Kraków: Sala nr 9, Pawilon dydaktyczno-sportowy, Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego ul. Rakowicka 27 – 1 lipca 2010 r., godzina 19.00

Podczas spotkań będzie możliwość wygrania ciekawych nagród ufundowanych przez AA Men.


O Piotrze Pustelniku

Piotr Pustelnik jest doktorem inżynierii chemicznej, pracownikiem naukowym Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Jako trzeci z polskich himalaistów zdobył wszystkie 14 szczytów liczących powyżej 8000 m n.p.m. Dokonał tego jako trzeci Polak w historii po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim. Pustelnik jest twórcą projektu "Trzy Korony", czyli pomysłu na zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi (drugie co do wysokości szczyty kontynentów) i Korony Himalajów i Karakorum.

Wejścia na wierzchołki ośmiotysięczników:
1. 19 lipca 1990 – Gaszerbrum II (8035 m)
2. 12 lipca 1992 – Nanga Parbat (8126 m)
3. 24 września 1993 – Czo Oju (8201 m)
4. 6 października 1993 – Sziszapangma (8013 m)
5. 26 września 1994 – Dhaulagiri (8167 m)
6. 12 maja 1995 – Mount Everest (8848 m) – wejście z tlenem[3]
7. 14 lipca 1996 – K2 (8611 m) – wejście z tlenem
8. 15 lipca 1997 – Gaszerbrum I (8068 m)
9. 15 maja 2000 – Lhotse (8516 m) – wejście z tlenem
10. 15 maja 2001 – Kanczendzonga (8586 m) – wejście z tlenem
11. 16 maja 2002 – Makalu (8463 m) – wejście z tlenem
12. 17 maja 2003 – Manaslu (8156 m) – tlen używany w trakcie snu
13. 8 lipca 2006 – Broad Peak (8047 m)
14. 27 kwietnia 2010 – Annapurna I (8091 m) – wejście z tlenemWięcej informacji nt. Road Tour udziela
Magdalena Petryniak
Społeczna Agencja PR
mail: magda.petryniak@sapr.pl
tel. (+48) 604 463 537
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Czw Maj 20, 2010 7:44 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Leszek Jonek – Afryka równikowa - Tanzania

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza na spotkanie z Leszkiem Jonkiem w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Prezentacja "Afryka równikowa - Tanzania" jest efektem zrealizowanego w marcu oraz kwietniu 2007 r. wspólnie z Danielem Operaczem oraz Łukaszem Kapałą wyjazdu do Tanzanii.

Ambitnym planem było odwiedzenie Mozambiku północnego oraz Malawi, niestety warunki afrykańskiej pory deszczowej uniemożliwiły realizacje zamysłu. Afryka równikowa charakteryzuje się gorącym oraz wilgotnym klimatem, co sprawia, że podróżowanie po tym regionie Afryki jest szczególnie trudne, przemieszczaliśmy się korzystając wyłącznie z miejscowych środków transportu takich jak autobusy, minibusy, promy oraz inne. Czarny kontynent pokazał Nam, że Afryka to nie tylko piękne i urocze pejzaże, nienaruszona przyroda oraz dzikie zwierzęta ale również niewiarygodna bieda ludzi oraz choroby takie, jak np. malaria.

Przedstawione zdjęcia obrazują graniczącą z Kenią jednak mniej znaną Tanzanię - podróż w stronę Mozambiku, bajkową wyspę Zanzibar nad tropikalnym oceanem Indyjskim oraz Safari w parkach narodowych: Lake Manyara oraz w Ngorongoro Conservation Area - jest to kaldera wygasłego wulkanu, w którym w sposób naturalny żyją tysiące zwierząt niemal wszystkich gatunków zamieszkujących Afrykę Wschodnią.

Czarna Afryka w kontekście wielu innych wypraw okazała się kontynentem szczególnym, pełnym wrażeń, barw, kontrastów i zapachów wyjątkowo mocno zapadających w pamięci podróżnika.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19 we wtorek 25.05.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Wstęp wolny
TKN Wagabunda

Leszek Jonek - absolwent U.Ś. - wydziału Radia i Telewizji. Z zamiłowania globtroter, fotograf, żeglarz oraz nurek głębinowy. Po niezliczonych podróżach po Polsce i po Europie, - wielu zrealizowanych autostopem, odwiedzał kraje Ameryki Południowej i Środkowej, Azji, Bliskiego wschodu, Afryki i Oceanii. Wiceprezes Śląskiego Stowarzyszenia Podróżniczego GARUDA.
Współorganizator festiwalu slajdów podróżniczych w Katowicach. Właściciel agencji reklamowej CONCEPT www.reklama.katowice.pl.
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Wto Maj 11, 2010 11:53 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
„Azja oczami Tomka Michniewicza”

Turystyczne Koło Naukowe ”Wagabunda” ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z Tomkiem Michniewiczem, autorem książki "Samsara". Tomek opowie o miejscach w Azji, które są niedostępne dla zwykłych turystów: o obozie nepalskich maoistów, Festiwalu Wegetariańskim na Phuket, o Świątyni Czaszek w Bangkoku, przemytnikach sztuki w Kambodży czy o przedziwnych rytuałach plemiennych w górach Laosu. Opowie też o kulisach powstawania "Samsary" i pokaże niepublikowane dotąd zdjęcia ze swoich podróży po Dalekim Wschodzie.


"Samsara. Na drogach, których nie ma" opowiada o nieodstępnych zakątkach Azji i o tym, jak bardzo jej nie rozumiemy. Dla jednych wartka przygodówka, dla innych wnikliwa, mądra historia, nad którą trzeba się zastanowić. Jest to pierwsza polska książka, której towarzyszą tak rozbudowane multimedia - filmy, photocasty i dźwięki, które nadaja nowy wymiar miejscom i wydarzeniom opisywanym w książce. Możecie je zobaczyć na oficjalnej stronie książki.

„Dla tych, którzy lubią wiedzieć co nieco o treści: hinduscy czarownicy, obozy maoistów w Nepalu, krwawe rytuały w Laosie, dżungle, buddyjskie klasztory, łapacze kobr królewskich, przemytnicy sztuki... Dzieje się dużo i szybko.
Recenzje dziennikarzy nie pozostawiają wątpliwości: jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w literaturze podróżniczej ostatnich lat.”

Tomek Michniewicz: dziennikarz znany z anteny radiowej Trójki, fotograf, redaktor naczelny portalu podróżniczego www.koniecswiata.net, autor programu "Trójka Przekracza Granice". Przeciwnik kapeluszy a’la Indiana Jones i festiwalu w Opolu, miłośnik stanu na granicy wyczerpania. Publikował m.in. w "Polityce", "Playboyu", "Rzeczpospolitej" i "Podróżach". Specjalizuje się w ultratanich wyjazdach z dużą dozą adrenaliny.


Przydatne linki:
O książce: http://www.koniecswiata.net/samsara/
O Tomku: http://tomekmichniewicz.pl/
Recenzje: http://www.koniecswiata.net/samsara/media/

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 18.05.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
www.wagabunda.krakow.pl
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 11:23 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Kuba Polasik - „Tour de Solo Khumbu”: Trekking w rejonie Mount Everest’u

Turystyczne Koło Naukowe “Wagabunda” zaprasza na slajdowisko, będące kontynuacją relacji z wyprawy w nepalskie Himalaje „6 km w górę” odbytej jesienią 2009 r. Relacja z pierwszej części wyprawy została zaprezentowana na spotkaniu 19.01.2010 w ramach cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”.

Po rozdzieleniu się uczestników wyprawy w Lukli, Kuba Polasik wraz z Michałem Skibą kontynuują trekking, w ciągu miesiąca przechodząc cały rejon Solo Khumbu i Parku Narodowego Sagarmatha. Po drodze oprócz dotarcia pod Mount Everest udaje im się zdobyć kilka 5-cio tysięczników oraz przekroczyć 3 najtrudniejsze przełęcze w rejonie Khumbu.

Odwiedzają przy tym m.in. Namche Bazaar – największą osadę w okolicy, znaną z cotygodniowych targowisk ściągających tłumy karawan, handlarzy, tubylców i turystów, a dalej Thame – rodzinną wioskę Tenzing’a ~&%$&~’a, pierwszego zdobywcy Everestu, majestatyczne klasztory buddyjskie w Pangboche i Tangboche, Gokyo oraz 5 słynnych jezior w jego rejonie, a także zupełnie nieoczekiwanie wspinają się na jeden 6-cio i pół tysięcznik.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 27.04.2010 o godz. 19.00 w sali nr 9 w pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Kuba Polasik – student archeologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, członek TKN Wagabunda, 22 letni pasjonat sportów ekstremalnych - nurek, wspinacz, narciarz, żeglarz. Zapalony autostopowicz. Miłością do gór zaraził się wieku 16 lat, kiedy to zdobył swój pierwszy szczyt drogą wspinaczkową ( Mnich, Tatry, Polska). Większość swojego czasu poświęca na doskonalenie swoich umiejętności w różnych formach wspinaczki (od skalnej przez lodową na wysokogórskiej kończąc ), a także, coraz częściej na podróżach w bliższe i dalsze rejony świata.

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 5:37 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Z powodu żałoby narodowej slajdowisko Grzegorza Petryszaka pt. "Inny Iran" zostało przełożone na najbliższy wtorek, 20 kwietnia.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19 w sali nr 9 pawilonu dydaktyczno-sportowego na terenie kampusu UEK (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Czw Kwi 08, 2010 5:49 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Grzegorz Petryszak – „Inny Iran”

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” ma zaszczyt zaprosić Państwa na pierwsze poświąteczne slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”. Naszym gościem będzie Grzegorz Petryszak, który zabierze Państwa w podróż do Iranu.

„Iran – kraj przedstawiany w mediach jako wylęgarnia światowego terroryzmu, obskurantyzmu religijnego i zacofania, gdzie za żadną cenę nie należy jeździć. O uprawianiu turystyki nie ma nawet co wspominać. Podróżowanie po Iranie zdaniem tych dziennikarzy, to… skrajne ryzykanctwo i brak wyobraźni (głupota). „

Autor, który sam jest dziennikarzem, podróżnikiem i prowadzi agencję trampingową przebywał w Iranie w lutym/marcu, kiedy to media donosiły o fali zamieszek w Teheranie. W czasie 3-tygodniowej wyprawy nadstawiał karku w największych miastach Iranu z Teheranem, Isfahanem, Szirazem i Tabrizem na czele. Ale nie tylko.

Skrajnie nieodpowiedzialnie plątał się po ruinach Persepolis - stolicy Persji sprzed ponad 2000 lat i Nakszt-e-Rustam - nekropolii królów perskich. Dawał się zarażać syndromem terroryzmu w świątyniach zoroastriańskich w Yazd. W sumie pokonał w Iranie 3500 kilometrów. Zaprzyjaźnił się z wieloma irańskimi „terrorystami”. Dał opętać się gościnności współczesnych Persów i ma zamiar tam wrócić. I jak sam zapowiada, nie wypuści Państwa z pokazu dopóki nie przekona do fałszywości poglądów o Iranie krążących w mediach.

Spotkanie odbędzie się o godz. 19 we wtorek 13.04.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie!
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
  Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
jarek_dz

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 174787

PostForum: Imprezy podróżnicze   Wysłany: Czw Mar 25, 2010 4:24 pm   Temat: Slajdy na Uniwersytecie Ekonomicznym
Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza na kolejne slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…”, ponownie ze sportowym akcentem.

W dniach od 27.06. do 02.07. wyprawa El Condor Rio Colca 2009 organizowana przez Akademicki Klub Turystyczny Watra i Akademicki Klub Turystyki Kajakowej Bystrze, eksplorowała Kanion Colca w Peru, jako pierwsza poruszając się przy tym cały czas dnem kanionu, od miejsca położonego 1,5 km powyżej punktu widokowego Cruz del Cura, aż do osady San Galle.

Wyprawa ta była kontynuacją wyprawy El Condor Rio Colca 2008 i zakończyła odkrywanie najgłębszego na świecie kanionu, które zostało zapoczątkowane w 1981 r. przez polską grupę Canoandes'79.

Członkowie wyprawy El Kondor Rio Colca 2009:
Krzysztof Mrozowski (kierownik)
Dariusz Kandzia
Przemysław Kmita
Krzysztof Popardowski
Szymon Ponikiewski

Spotkanie z uczestnikiem wyprawy, Przemysławem Kmitą będzie okazją do wysłuchania relacji z tej niezwykle trudnej wyprawy. Slajdowisko odbędzie się o godz. 19 we wtorek 30.03.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
phpBB SEO