Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Filipiny - na 2-3 tygodnie w styczniu (oferta dla singla)
Autor Wiadomość
imagine451 

Wysłany: Czw Sty 03, 2013 12:33 am   Filipiny - na 2-3 tygodnie w styczniu (oferta dla singla)

Szukam towarzysza podróży na Filipiny w styczniu 2013 na okres 2-3 tygodni do wspólnego zwiedzania itp. Wyprawa wypoczynkowa, poznawcza, dla dobrej zabawy i fajnych wspomnień bez sztywnych ram czasowych oraz finansowych. Jeden z najtańszych okresów biletowych oraz pora sucha (grudzień - luty bez ulewnych deszczów) to zalety tej podróży, oraz wiele innych... np singlom którzy gustują w urodzie azjatyckiej mogę chętnie pomóc w nawiązaniu kontaktu z jakąś Filipinką gdyż posiadam tam dziewczynę mająca wiele koleżanek chętnych poznać kogoś z Europy.
Ceny biletów około: 3000-3500 W OBIE STRONY,zakwaterowanie nawet od 1000 zł lub mniej za 3 tyg w górę ( w zależności od wymagań). Cała podróż powinna się zamknąć w kwocie 5-6 tys zł i coś może zostanie nawet.Koszty na Filipinach są bardzo niskie, pogoda piękna, ciepło, ludzie przyjaźni,krystaliczna woda, plażę, rafy koralowe, nurkowanie, i wiele innych ciekawych rzeczy. Mam na imię Piotr, mam 21 lat jestem osobą z poczuciem humoru z którą każdy się dogada, szukam kogoś w wieku od 20 do 35 lat. Jestem otwarty na propozycje, sugestie i chętnie wszytko wspólnie uzgodnię. Wszytko co potrzebne z dokumentów to ważny paszport przez cały styczeń.
Chętnie udzielę więcej informacji i odpowiem na pytania pod adresem email: imagination451@gmail.com Pozdrawiam :mrgreen:

Odpowiedz do tematu