Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bułgaria - lipiec 2004
Autor Wiadomość
obieżyświat
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lut 25, 2004 9:34 pm   Bułgaria - lipiec 2004

:lol: :lol: :lol:

W lipcu wybieram sie do Bułgarii. Moim głównym celem są gory Riła i Piryn. Poszukuje chętnych osób, które mają juz pierwsze kroki w 2tysięcznikach za sobą. Planuje wyjazd na jakieś 2 tygodnie. Wyjazd zdecydowanie będzie należął do niskobudżetowych. Transport autobusami, koleją i stopem a noclegi w namiocie i cabanach. Mam nadzieję że uda się całkowity koszt zamknąć w kwocie 600 - 700 PLN. Konkretnego planu podróży nie ma gdyż ten ramowy będzie najprawdopodobniej modyfikowany juz na miejscu. Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć to serdecznie zapraszam. Nie mam żadnych uprzedzeń jeżeli chodzi o płeć towarzyszy podróży ale mile widziane osoby urodzone raczej przed 1984 rokiem i nie zupełni laicy w górskich wędrówkach.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gość

Wysłany: Czw Lut 26, 2004 1:17 pm   

Witaj.
Myślałeś o jakimś konkretnym terminie. Istotna to informacja dla mnie, bo powinienem ustalić urlop, a chętnie bym się wybrał.

Gość

Wysłany: Czw Lut 26, 2004 3:37 pm   

Co do terminu to jeszcze nie mam konkretnego co do dnia ale wstepnie planuje wyjazd na początek lipca. Najprawdopodobniej 3 albo 5 lipca. :arrow:

obieżyświat
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 26, 2004 3:40 pm   

[quote="Anonymous"]Co do terminu to jeszcze nie mam konkretnego co do dnia ale wstepnie planuje wyjazd na początek lipca. Najprawdopodobniej 3 albo 5 lipca. :arrow: [/quote]

hubert
Gość
Wysłany: Śro Mar 10, 2004 1:46 pm   odp

jak mozna sie dolaczyc-to super , rila i piryn-bosko, lipie -wspaniale Tylko jeden mankament mianowicie w ile osob max chcesz jechac- bo ja&co to ok 6 odpisz na prv kepil@o2.pl :) ) Wiek i rozmiar buta w normach jakich podales

hubert
Gość
Wysłany: Śro Mar 10, 2004 1:46 pm   odp

jak mozna sie dolaczyc-to super , rila i piryn-bosko, lipie -wspaniale Tylko jeden mankament mianowicie w ile osob max chcesz jechac- bo ja&co to ok 6 odpisz na prv kepil@o2.pl :) ) Wiek i rozmiar buta w normach jakich podales

Dwie potencjalnie chętne
Gość
Wysłany: Śro Mar 17, 2004 10:43 pm   Lipiec 2003 w Bułgarii

Spełniamy wszystkie wymienione kryteria(złote lata siedemdziesiate były w końcu przed 1984). Specjalizujemy się w niskobudżetowych wyjazdach, jesteśmy sympatyczne i kochane, (prawie) nieuciążliwe w codziennym pożyciu, a co do planowania, to chętnie pomagamy, żeby nie powiedzieć, wyręczamy...Mamy tylko jedno pytanie: czy brak uprzedzeń co do płci towarzyszy podróży oznacza równouprawnienie?? Nie jesteśmy feministkami i jesteśmy skłonne sprowadzić się do roli babeczek łapiących stopa, a do męskich prac, takich jak noszenie namiotu, obiecujemy nie wściubiac nosa...Co do terminu, możliwy wyjazd po 25 lipca.

jarrov
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 12:39 am   

Szukałem na forum chętnych do wyjazdu do Iranu, nikt się nie chce wybrać, odpisałem że mogę jechać do Mali i Senegalu to samo, może z wami się wybiorę do Bułgari to też jakaś egzotyka bo tam jeszcze nie byłem i to dość specyficzny kraj, byłbym zadowolony gdybym mógł poznać więcej szczegółów tej wyprawy...

olomil
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 3:16 pm   

niezła ekipka się szykuje :D

Odpowiedz do tematu