Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
registracja (obowiazek meldunkowy) w bulgarii???
Autor Wiadomość
stalin
Gość
Wysłany: Wto Cze 22, 2004 9:29 pm   registracja (obowiazek meldunkowy) w bulgarii???

jak jest z ta registracja (obowiazkem meldunkowym)w bulgarii,czy spiac na dziko w górach pod namiotem nadal mnie ten bzdet obowiazuje i jak tego uniknac, gdzie zalatwic registracje, itp

moni
Gość
Wysłany: Czw Lip 01, 2004 9:26 am   registracja

Cześć!
W Bg konieczny jest obowiązek zameldunku w okresie do 48 godzin.Z doświadczenia wiem, ze w momencie wyjazdu (przekraczania granicy) możesz miec problemy, np. słuzby graniczne moga rządać zapłaty w USD rzędu nawet 100 $.Warto się zameldować, dokonać tego możesz na najbliższym posterunku milicji lub jesli zatrzymasz sie u gospodarzy poproś bys mogł zameldować sie u nich.
Zyczę miłego pobytu bo Bg jest piekna i ciepła a ludzie są gościnni, życzliwi i wszystkim co maja chetnie sie dziela.
popróbuj prawdziwej wiejskiej rakiji i sera feta-rewelacja

wtak 

Wysłany: Czw Lip 01, 2004 1:58 pm   

ser feta to przecież w Grecji. W bułgarii jest sirene :D . To taki mały żarcik oczywiście.

PrzemekS

Wysłany: Czw Lip 08, 2004 9:55 pm   

Wróciłem 2 tygodnie temu z Bułgarii. Wprawdzie dawali mi w hotelach (nie wszystkich) jakieś kwitki z zameldowaniem, ale na granicy (z Serbią) nikt o nic nie pytał. Może miałem szczęście.

stalin
Gość
Wysłany: Czw Sty 20, 2005 3:59 pm   

sam pytalem a teraz sam odpowem, registracji w BLG nie przechodzilem, a ludze u których mieszkałem w Burgas i wszedzie indzej po drodze mówli ze to juz zniesione, nie wymeniiajcie kasy w kantorach a tylko w bankach bo mozecie zostac oszukani, kantor podaje 1 kurs na ulicy, a po drugm (nzszym) wymienia peniadze i nie chce cofnac transakcji

Odpowiedz do tematu