Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
CO?gdzie?Jak?===opisz, odkryj, poleć QYPE.PL
Autor Wiadomość
www.qype.pl

Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 5:19 pm   CO?gdzie?Jak?===opisz, odkryj, poleć QYPE.PL

Witam ;)

Chciałbym zaprosić każdego, kto choć troszkę lubi odwiedzać nieznane mu dotąd miejsca (nawet te znajdujące się wbrew pozorom tak blisko) do nowego NIESAMOWITEGO portalu Qype.pl.

Nie wiesz gdzie iść na imprezę? Gdzie potańczyć? Napić się kawy? Szukasz ciekawych miejsc w Twojej okolicy? Sprawdź QYPE.PL, serwis który sprosta Twoim oczekiwaniom...Chodź na razie jest jeszcze w powijakach baza jest już dość bogata.- do usunięcia i zobacz co o danym miejscu myślą inni użytkownicy.
A może Ty znasz jakieś ciekawe miejsca? Pamiętaj, Ty też możesz je dodać do setek innych miejsc na portalu i stać się jednym z ludzi rozwijających QYPE.PL.

Qype.pl to serwis społecznościowy, w którym użytkownicy umieszczają recenzje i opinie na temat miejsc i wydarzeń w różnych miastach. Budujemy tym samym bazę wiarygodnych rekomendacji.

W tym tygodniu ruszył konkurs dla użytkowników Qype na całym świecie. Do wygrania są gadżet marki Apple, dla użytkowników z Polski jest to iPod shuffle i iPod touch. Jedyne co trzeba zrobić to napisać recenzje. Twoje imię i nazwisko zostaną automatycznie dodane do listy osób biorących udział w losowaniu. Im częściej się pojawią, tym większą masz szansę na wygraną! Więcej szczegółów znajdziesz na naszym blogu: http://pl.blog.qype.com/?p=37
Myślę że mniej więcej wyjaśniłem czym jest qype.pl i zapraszam, a może to właśnie Tobie uda się wygrać:)

Naprawdę polecam portal, mój nick na qype.pl: kamilalva
W razie pytań, sugestii proszę o kontakt.
Pozdrawiam i życzę miłego qype'owania:)

www.qype.pl

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 11:26 am   Witam ponownie i ponownie zaprzaszam:)

Już kilka osób zostało szczęśliwymi posiadaczami gadżetów marki apple, mnie akurat się nie udało ale ciągle walczę:)
Baza QYpe powiększa się z dnia na dzień:)
Tak żę każy znajdzie coś dla siebie :)

pozdrawiam i zachęcam

Odpowiedz do tematu