Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przez Świat...
Autor Wiadomość
nad
[Usunięty]

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 12:36 am   Przez Świat...

Zaangażuję się w jakiś ciekawy projekt. Czas trwania i stopień trudności bez znaczenia ale dodam, że lubię wyzwania.

skae

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 12:37 pm   

Proponuję: Tajlandia, Laos, Kambodża. 3 tygodnie od 20.05 do 12.06. Czy jesteś chętny? Trasa jeszcze dokładnie nie zaplanowana, bilet w dwie strony 2.190 PLN, zostały jeszcze 3 miejsca w samolocie. Na miejscu będą już dwie osoby. Możemy do nich dołączyć lub wybrać własną trasę.
pozdrawiam,
Ewa
skae@gazeta.pl

nad
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 02, 2005 6:25 pm   

Dzięki Ewo-tam już byłem ale życzę Ci udanego wypadu. Mnie interesują wyjazdy znacznie dłuższe (źle napisałem "czas bez znaczenia" bo jednak ma to znaczenie, jesli jest to daleki wyjazd to dla mnie=się długi, natomiast jeśli jest to cos ciekawego i blisko to chetnie sie piszę nawet na krótko, np. jakis wypad w góry). Przez długi wyjazd rozumię wyjazd powyżej 3 miesięcy.

skae

Wysłany: Pon Maj 02, 2005 6:33 pm   

Dobrze takim, co mogą sobie pozwolić na 3-miesięczny wyjazd, ja niestety nie mam tyle urlopu :(
Pozdrawiam,
Ewa

nad
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 02, 2005 7:58 pm   

I to jest piekne, że mając tylko tak krótki czas do zagospodarowania chce Ci sie jechac taki szmat drogi. Jesli tak wspaniale wykorzystasz każdy urlop w swoim zyciu to zobaczysz z całą pewnoscia cały świat.
Trzymam za to kciuki i za wszystkich, którym sie chce, marzą i realizują te marzenia, a przynajmniej robia wszystko żeby je zrealizować!

Aga86
Gość
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 9:41 am   Autostop - Europa - szukam kompana

:)
W najblizsze wakacje (lipiec-sierpien-wrzesien) chciałabym wyruszyc w podróż stopem po Europie. Dokladna trasa wyprawy do uzgodnienia, konketny termin rowniez. Oczywiscie bez spania w hotelach, jedzenia w restauracjach itp, czyli-jaknajnizsze koszty.
Prosze pisac [u]tylko[/u] na maila:
sloneczkoswieci@op.pl

Wojtek
Gość
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:28 am   Turcja

Organizuję wyjazd w Lipcu do Turcji. Przejazd do Stambułu ok 198 zł. w zaleznościi od chętnych Iran. blejkka@poczta.onet.pl

Odpowiedz do tematu