Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Namiary na nocleg na Krymie
Autor Wiadomość
kamiltroy

Wysłany: Nie Sie 24, 2008 8:42 pm   Namiary na nocleg na Krymie

Czesc.
Wybieram się ze znajomymi w połowie wrzesnia na tydzien na Krym. Na razie mamy tylko opłacony transport. Czy ma ktoś z Was namiary na jakies rozsądne lokum dla 4 osób? Dziękuję

Wittmann

Wysłany: Nie Sie 24, 2008 10:28 pm   

Nie wybierajcie się przypadkiem do Ałuszty. Brudno i drogo.

kunek

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 12:11 am   

wiele zależy dokąd chcesz pojechać i na jakiego standardu oczekujesz - jakby co postaram się pomóc

kamiltroy

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 3:21 pm   

no wlasnie nie wiemy gdzie - gdzies gdzie są plaże i dobre miejsce na wypady- zwiedzanie. Planujemy 5 nocy, jest nas czworo. myślelismy o noclegu za max 30-40 zł od osoby...:)

dawidek

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 9:26 pm   

Za tyle pieniędzy to znajdziecie noclegi wszędzie, gdzie tylko chcecie. W sezonie zatyle pieniędzy można było przespać się nawet w Jałcie, a Wy jedziecie już po nim.. Ja polecam szukanie dopiero na miejscu, można się potargować o cenę (a naprawdę można tam wiele utargować) i zobaczyć miejsce, w którym macie spać. Ze znalezieniem noclegu też nie ma problemu, bowiem panie oferujące noclegi raczej Was znajdą.

Bodziol

Wysłany: Sob Sie 30, 2008 12:56 pm   

nocleg napewno znajdziecie na dworcach kolejowych i autobusowych zawsze kreci sie tam duzo 'babuszek' ktore obskocza cie niczym szarancza jak tylko zorientuja sie ze szukasz noclegu bez problemu powinniscie znalesc nocleg za max 50 hr [ok 25 zl] ale nigdzie nie spodziewaj sie luksusu
miejsca warte zobaczenia to bakczysaraj [palac chanow i czufut kale albo inne skalne miasto w poblizu] sewastopol i chersonez taurydzki [do balaklawy ktora wszyscy polecaja nie warto jechac] z sewastopola warto jechac trasa numer m18 wzdloz wybrzeza fajne widoki fajna jest alupka aj petri [kolejka na gore 40 hr] gaspra ogrod botaniczny w nikicie jalta jest duza brudna i droga nocleg 50 hr litrowy sok 9 hr lody 4hr dla mnie najlepszy na krymie z miejsc ktore widzialem jest sudak i nowy swiat
jak bedziesz mial pytania pisz pozdr

kunek

Wysłany: Sob Sie 30, 2008 4:38 pm   

do Bałakławy sie jeździ nie do miasta ale na kemping - zołotoj plaż (statkiem lub pieszo za twierdzą jakaś godzina górną trasą) - piekne widoki z góry i klimatyczne miejsce na odpoczynek z widokiem na górki otaczające zatokę...

janmar

Wysłany: Nie Sie 31, 2008 11:37 pm   

W sierpniu za 50 hr. na południu i wschodzie to nic nie mozna było znależć. Za te cene mieszkałem w Bakczysaraju. Sympatyczne miasteczko, troche jakby z dawnej jeszcze epoki ale ok. Blisko do kanionu, skalnego miasta Karaimów, skalnego monastyru. Pałac chana jak kto lubi bo ja wole krajobrazy.Mozna wyskoczyć nad morze np. do Orłowki albo do Sewastopola. W Bałakławie warto wejść na górę na twierdzę bo widoki super.
Sudak mi sie ni spodobał. Brzydki, brudny i ceny za nocleg zaczynały sie tak od 80-100 hr.
Plaza miejska-koszmar(syf,ciasnota ), jezeli kompiel to na plazach osrodków wczasowych (za wejscie biorą ok. 10-15 hr.) W Nowym Swiecie plaża w miarę ok. Weźcie z Polski jedzenia bo tam jest gorsze i droższe.
Troche postraszylem ale ogólnie jest ok.Pogoda murowana, woda wspaniała, widoki niesamowite-warto choc raz pojechać. Miłej zabawy

piotr lis

Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 12:25 pm   noclegi na krymie

wszystko zalezy od oczekiwan,ale w wrzesniu to kazdy nocleg drozszy niz 40 hr to drozyzna!
my bylismy prawie 3 tyg w tym roku od poczatku sierpnia,czyli szczyt sezonu!!! najdrozszy nasz nocleg to byl 50hr od osoby w jalcie! , eupatorii tez tyle,a poza tym to srednio kolo 35-40 hr placilismy!
podawanie namiarow na forum nie ma duzego sensu,bo noclegi szukaja ciebie raczej,a nie odwrotnie!
my w sierpniu nie mielismy zadnych problemow z znalezieniem fajnych i niedrogich noclegów.
co do miejsc wartych odwiedzenia ,to ciezko powiedziec,bo jest tyle tego ze trudno cos wybrac!,ale super miejscem jest ordzonikidze,nieduza miejscowosc za sudakiek,w pobilzu teodozji,sa tam super plaze,wspaniale widoki,dobra baza wypadowa do koktebel,rezerwatu kara-dag,do teodozji,sudaka,nowego swiata.
my przyjezdzajac tam stwierdzilismy ze jestesmy w raju,woda 27-28 st.,fajne gorki,plaze piaszczyste,lub kamieniste do wyboru,mozliwosc zobaczenia delfinow,promenada ,na ktorej mnostwo knajp i dyskotek otwartych do rana. mozna tez jechac tam z namiotem,mnostwo ludzi jest rozbitych na okolicznych plazach,naprawde jest to miejsce godne polecenia!!!!!! poza tym pieknie jest w balaklawie,fajna jest tez eupatoria z zabytkowym centrum,liwadia jako centrum wypadowe do jalty,gurzof,alupki,aj-petri, jaskolcze gniazdo,z tym ze w liwadi nie ma pieknej plazy raczej .
pozrawiam i powodzenia na wspanialym krymie! :grin:

Kamamba

Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 1:18 pm   

ej, ze niby dlaczego do Aluszty nie? :evil: mnie tam sie podobalo :mrgreen:
Tak, z noclegiem nie bedziecie miec problemow, o to sie nie martwcie. A jesli macie tydzien i chcecie zwiedzac a nie odpoczywac, to radze Symferopol - choc tu trudniej z noclegiem i drozej niestety :???: ja tam spalam na dworcu :lol: cale szczescie nie sama :wink: a dlaczego Symferopol? Otoz jest dobra baza wypadowa gdziekolwiek chcielibyscie sie wybrac na Krymie! Wszystko praktycznie kreci sie w Symferopolu, jesli chodzi o dojazdy rzecz jasna, bo nic innego (ciekawego) tam nie zauwazylam. Nie bedziecie tracic czasu na dojazdy...
No. :wink:

Debocik

Wysłany: Śro Lis 02, 2011 10:48 pm   

A ja mam pytanie odnośnie pól namiotowych na Ukrainie - zarówno na Krymie, jak i w innych nadmorskich miejscowościach w Ukrainie. Jakie są ceny?
Oraz czy tam da radę jechać na dziko?

Słyszałem, że pola namiotowe są tam rzadkością - czy w losowym mieście jest szansa, że się jakieś znajdzie? Jeżeli tak, to jakie to są ceny?

Helionn

Wysłany: Sob Paź 06, 2012 6:13 pm   

Ceny w prawie całej Ukrainie są bardzo niskiej, o wiele niższe niż u nas. Na Krymie jest podobnie. Byłem w zeszłym roku i moje wydatki były znacznie niższe niż na wyjazdach do Francji i Włoch.
Ogólnie przed wyjazdem warto sobie poczytać o zwyczajach tam panujących bo to jednak inna kultura. Możesz sobie tutaj poczytać: http://www.abcukraina.pl/

clark5901 

Wysłany: Wto Sty 15, 2013 8:44 am   

Dzięki za miłe droga po ...

Odpowiedz do tematu