Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
gory Putorana
Autor Wiadomość
weirtloo

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:20 am   gory Putorana

Hej! Szukam ludzi chetnych do wyjazdu w polnocne czesc wyzyny centralnosyberyjskiej (gory Putorana). Obszar ten znajduje sie na szerokosciach geograficznej 66 N do 70 N. Nie esplorowana tajga, setki kilometrow kwadratowych dziczy oraz zapomiane wioski na koncu swiata tak po krotce mozna zcharakteryzowac to miejsce.

Termin planuje od 12 sierpien do 20 wrzesnia. Wyprawa bedzie miala charakter trekkingowy. Planujemy zdobyc najwyzsza gore Kamien(1701m. npm) Szacowany koszt okolo 3000 zl. W celu dokladniejszych informacji mailujcie.

Pozdrawiam Lukasz Stachnik.

gość
Gość
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 7:07 pm   

Ile Ty chcesz zarobić na tym wyjeździe? Za 3000zł to wyprawa w tamte rejony mogłaby trwać 3 miesiące
pozdrawiam

Gość

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 11:54 pm   

wez pod uwage po pierwsze samolot w dwie strony (bo nie mam czasu na kolej, samolot kosztuje 1600zł) pozwolenia na teren przygraniczny, wize ewentualne koszty transporu wodnego, chocby samo zarcie liofizowane bedzie drogie. To nie jest wyjazd komercyjny zeby ktos mial na tym zarobic!!!! 3000 zl napisalem bo uwazam to za mozliwy maksymalny koszt. Lepiej napisac wiecej niz pozniej sie tlumaczyc. Tym samym mam absolutna swiadomosc ze moze ulec obnizeniu. Jesli jestes zainteresowany to mozemy pogadac. Czy moze byles w tamtych rejonach?

pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Jacek.K
Gość
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:36 am   Masyw Putorana

:shock: Witam! Kiedyś myslałem o wyjeździe w te strony. Było to jeszcze za czasów ZSRR, więc skonczyło sie czytaniem klku artykułów w sowieckim pismie Turist. Była tam schematyczna mapa i jakieś wskazowki. teraz inne czasy więc jest duża szansa. Trzeba na pewno miec miejscowego przewodnika i to uzbrojonego. Nie sadzisz, że termin nie jest za poźny? Byłem kiedyś na Uralu Przypolarnym w połowie sierpnia i skończyło się na cięzkiej snieżycy. To samo miałem w Sajanach Wschodnich.
napisz ile osób ma liczyc ekipa i jaka jest średnia wieku. Pozdrawiam Jacek

Damian D
Gość
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 9:23 pm   

Jak tam realizacja wyjazdu?
Grupa juz zamknieta?

Odpowiedz do tematu