Helion SA
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice
tel. (32) 230-98-63

e-mail: sklep@bezdroza.pl
redakcja: redakcja@bezdroza.pl
informacje o księgarni bezdroza.pl
© Bezdroza 2011

forum.bezdroza.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorgany, 5-9 września.
Autor Wiadomość
maycher

Wysłany: Nie Lip 22, 2012 3:01 am   Gorgany, 5-9 września.

Witam, wybieramy się z kolegą samochodem w Gorgany w terminie podanym powyżej i w związku z posiadanym wolnym miejscem chcieliśmy zaproponować dołączenie do nas chętnej osobie. Nie ukrywam, że najchętniej widziałbym kogoś z Polski północnej, względnie centralnej, ponieważ to odciążyłoby nas nieco finansowo. Najlepiej z prawem jazdy, gdyż mój kolega takowego nie posiada, a przydałaby się osoba będąca w stanie mnie chociaż na 3-4 godzinki zastąpić za kółkiem. Startujemy z Grudziądza w nocy 4/5 września lub 5 września rano tak wcześnie jak się da i dalej pojedziemy trasą Warszawa-Lublin-Hrebenne/Rawa Ruska-Lwów, by wieczorem zameldować się w Rafajłowej lub Osmołodzie (gdziekolwiek znajdę namiar na miejsce, gdzie można w miarę bezpiecznie auto zostawić). 6-8 września to trzy pełne dni w górach, gdzie chciałbym zaliczyć Popadię, Przełęcz Legionów i Sywulę. Generalnie chcemy sobie po prostu pohasać po połoninach i uciec od cywilizacji na kilka dni. To oczywiście oznacza spanie pod namiotem i noszenie zapasów ze sobą, czyli nieco przyciężkawy plecak, ale z drugiej strony to tylko 3 pełne dni. 9 września miałoby miejsce zejście z gór i tak koło południa chciałbym ruszyć w drogę powrotną. Szacunkowa cena za benzynę w obie strony wynosiłaby 60 euro od osoby (licząc z Grudziądza), do tego może też dojść opłata za pierwszy nocleg, jeśli nie uda się zajechać na tyle wcześnie, żeby od razu po przyjeździe ruszyć w góry. Poza tym pewnie będzie także trzeba zapłacić gospodarzowi/hotelowi za przechowanie auta na kilka dni oraz mieć pewien fundusz zapasowy na łapówki dla ukraińskiej drogówki i inne nieprzewidziane opłaty (drobne, mam nadzieję). Obaj mamy 31 lat. To tyle, chyba że coś mi umknęło. Zainteresowanych zapraszam na gg: 4342590 lub e-mail: maycher850@wp.pl.

Pozdrawiam, Marcin.

Odpowiedz do tematu